اپ اندروید وی پی ان امپراتور در نهایت طراحی و منتشر و تقدیم شد .

در صورت تمایل میتوانید تمام امکانات اپ هوشمند اندروید امپراتور وی پی ان را در ویدئو زیر بررسی بفرماید .

یا به صورت آموزش متنی زیر اقدام کنید :

فقط اینکه لازم هست مطلع باشید برای اولین بار در تمام ایران اولین سایتی هستیم که تیم طراحی اندروید استخدام کردیم و اولین اپ وی پی ان ایران رو به صورت اختصاصی از 0 تا 100 طراحی کردیم و از هیچ سورسی استفاده نکردیم تا امنیت آن کاملا تضمین شده باشه و هیچ شرکت و شخصی در هیچ جای اون دخیل نباشد .

همانطور که مطلع هستید ، وی پی ان های موجود در مارکت های گوگل پلی و … که ارائه می شود همگی از یک سورس و توسط یک نفر نوشته شده است که سرشار از باگ هست و محدودیت دارند و … و هیچ سورسی به هیچ ارائه کننده ای داده نمی شود .

سورس دست یک نفر هست و فقط به صورت اشتراک به باقی سایت ها فروخته می شود و از آنجایی که هیچ موقع ما همچین کاری رو نمیکنیم ، یک تیم بسیار حرفه ای جذب و از 0 شروع به کد نویسی کردیم .

این کانکشن هوشمند وی پی ان ویژگی های منحصر به فردی دارد که در زیر خدمت شما کامل توضیح میدهیم :

با دانلود این کانکشن هوشمند می تونید بدون دانلود هیچ کانکشن دیگری از سرویس های IKEv2 – Cisco Any Connect – OpenVPN استفاده کنید .

و هر زمان هر نوع به روز رسانی در سرور باشد به صورت خودکار روی کانکشن اعمال می شود و شما هیچ کاری لازم نیست انجام بدید .

از طرفی دسترسی به آخرین آدرس بدون فیلتر سایت و پشتیبانی و … همواره به راحتی با شماست .

و خبر خوب اینکه این اپ در قسمت دیزاین در مسابقات بین المللی AWWWARDS شرکت کرده و نامزد دریافت جایزه بهترین UI-UX در دسته اپ های موبایلی شده است .

دانلود مستقیم

نکته خیلی مهم اول !

اگر به هر دلیلی با هر کانکشن این اپ موردی داشتید و یا مایل بودید مستقیم به سرورها و سرویس های دیگر که داخل اپ نیست مثل L2TP و PPTP و IPSec و … متصل شید و یا حتی مایل هستید سرویس هایی هم که موجود هست به صورت مستقیم کانکت شید به قسمت آموزش ها برید و مستقیم از هر کدام مایل بودید استفاده کنید .

سرورها هم در متن ایمیل خریدتون هست …

نکته خیلی مهم دوم !

دقت کنید ورژن های جدید و به روز اپ و اخبر مهم فقط در کانال تلگرام اعلام می شود لذا حتما تو کانال تلگرام عضو باشید .

آیدی کانال امپراتور وی پی ان > EmperaturVPN@

نکته سوم !

برای روشن کردن کیل سوییچ روی کانکشن اندروید امپراتور وی پی ان ، یک بار با هر کدام از سرویس های دلخواه کانکت شید اول ، و بعد از قسمت گزینه تنظیمات سمت چپ ، پایین ، میتونید گزینه کیل سوییچ رو روشن و در مرحله بعد ، کانکشن رو انتخاب کنید و گزینه Always-on VPN را روشن کنید .

و همچنین اگر بخواین بدون وی پی ان اصلا دسترسی به اینترنت نداشته باشید ، گزینه Block Connection Without VPN را هم روشن کنید .

خانه Tutorials android اپ اندروید وی پی ان امپراتور | EmperaturVPN